Yeni Yorumlar
Blog Kategorileri
Etiketler

Iyigundekullan

Gönderen Nov 21, 2017 .

MODA DA SON TREND: KIŞ DÜĞÜNLERİ

 

          Gelin ve damat adayları ‘’evet’’ diyebilmek için tarih arayışlarına aylar hatta yıllar öncesinde başlar. Gelinlerin aklından bin bir türlü düşünce geçer. Yaz  sezonu olsun havuz başı olsun fotoğrafları da deniz kenarında çekeriz, bahar olsun her yer çiçek dolsun, kır düğünü yaparız fotoğrafları da çiçekler böcekler arasında çekiliriz. Tabi bu düşünceler hayallerde şekillenirken düğün mekanı sahipleri, fotoğrafçılar, moda evleri de boş durmuyor. Fiyatlar birden katlanıyor. Sonuçta arz talep meselesi. 

            Gelinler çoğu zaman yeter ki isteğim...

Gönderen Apr 06, 2016 .

Yeni Sezon imitasyon takı setleri ve fiyatları inceleyebilir, en son moda imitasyon takı çeşitlerini İster online ödeme isterseniz kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. %50'e varan indirimler ile Aynı Gün Kargo... 

Gönderen Aug 15, 2015 .

ŞIK BAYANLARIN OLMAZSA OLMAZLARI

Bayanların çoğu zaman,indirim,sezon kavramlarına bakmaksızın alışveriş yapmadan duramıyorlar.Alışveriş tutkunları için aldıkları kıyafet,ayakkabı,çanta,kolye,takı ne kadar çok olursa olsun yeterli olmuyor.Asla olmazsa olmaz dedikleri aksesuarlar yada kıyafetler şıklıklarından ödün vermeyen bayanların gardıroplarından eksik olmuyor..Buna göre modacıların bir kaç önerisi şunlar;

Siyah mini bir elbise

Her kıyafetle uyum sağlayan kurtarıcı renk beyaz gömlek

Stilinize uygun kesimlerde herzaman her renkel uyum sağlayabilen siyah pantolon

Her derde deva...

Gönderen Aug 14, 2015 .

2015 YAZ / 2016 KIŞ SEZONU MODA ASYA RÜZGARLARI ETKİSİ ALTINDA OLUCAK!

Moda bir kaç sezondur Asya temalarının etkisi altında ve bu yaz hatta önümüzdeki kış sezonu boyunca bu etki büyüyerek devam edecek gibi duruyor.Asyaya özgü renkler,motifler.detaylar bir çok tasarımda ve dolayısıyla günlük yaşamımızda bizi etkisi altına almaya başladı.Lüksü temsil eden hemen hemen tüm moda evleri bu aralar asya rüzgarının etkisi altına girmiş durumda.Asyalı kadınlara özgü saç modellerinden,aksesuarlarına hatta sandeleti andıran çiçek motifli ayakkabılarına kadar bir çok asyaya özgü dizayn şu sıralar çok popüler..Bizde...

Gönderen Aug 04, 2015 .

HANGİ BURÇ HANGİ DOĞAL TAŞLARI KULLANMALI-?

 

 KOÇ BURCU

Koç Burcu Taşları : Akik - Sitrin - Jasper - Kantaşı - Yakut - Hematit - Maetits - Akuamarin

BOĞA BURCU

Boğa Burcu Taşları : Turkuaz - Krizopras - Safir(mavi) - Mavi Akik - Zümrüt

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu Taşları : Akik - Turkuaz - Kvars - Krizopras

YENGEÇ BURCU

Yengeç Burcu Taşları : Kuvars - krizopras - Peridot - Aventurin - Akik - Ametits

ASLAN BURCU

Aslan Burcu Taşları : Akik - Peridot - Kuvars(Kristal Rutil Pembe) - Ametits - Kehribar - Sitrin - İnci - Mavi Topaz

BAŞAK BURCU

Başak Bucu...

Gönderen Aug 04, 2015 .

HANGİ DOĞAL TAŞ HANGİ DERDE İYİ GELİYOR_? -4- 

SEDEF : Bereket,güç ve cesaret taşıdır.Toprak enerjisini çekip vücuda vererek dinçlik oluşturur.Bedeni toksitlerden temizler.Kan yapımına yardımcı olur.Karaciğer,Dalak,Böbrek,Mide,Bağırsak ve mesane hastalıklarının iyileşmesine yardımcı olur.Hormon sistemini dengeler.

SAFİR : Kalp ve böbrekleri güçlendirir.Tüm salgı bezlerini harekete geçirici özelliğe sahiptir.Sinirleri sakinleştirir ve konsantrasyonu arttırır.Aşkta sadakati sağlar,Yanlış davranışları dengeler.

SODALİT : Depresyonun etkilerini yok eder.Konsantrasyonu arttırır.Boğaz...

Gönderen Jul 30, 2015 .

HANGİ DOĞAL TAŞ HANGİ DERDE İYİ GELİYOR_? -3-

MERCAN : Nazara karşı kullanılır.Ev ve ailelerdeki olumsszulukları ve olumsuz enerjiyi ortadan kaldırır,kararlılık sağlar,konsantrasyon eksikliğini giderir.Heyecanları,aşırı duygulanmaları ortadan kaldırır,kalbi, ve dalağı kuvvetlendirir.Hormonsal sistemi dengeler.

MALAKİT : Arındırma,temizlik taşıdır.Verdiği enerji koruyucu,bir jila gibi bedeni kaplar.Gerilimi ortadan kaldırır.İçe gömülen acıları ortaya çıkarır ve çözümlenmesine yardım eder.Diş ağrısı,doğum sancısı,romatizma ağrılarını hafifletir.Nefes darlığını,kas...

Gönderen Jul 29, 2015 .

HANGİ DOĞAL TAŞ HANGİ DERDE İYİ GELİYOR_? -2-

JASPER : Karaciğer,dalak ve mesaneyi kuvvetlendirir.Güçlü ve tedavi edici özelliklere sahiptir.Sindirim sistemini ve safra kesesini güçlendirir.Endokrin sisteminde dengeyi sağlar.Kişinin kendini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar ve fiziksel direnci arttırır.

KALSEDON: Negatif enerjiye ve nazara karşı kullanılabilir.Ruh ve beden arasındaki dengeyi sağlar.Öksürürk azaltır.Ateşi söndürür.Troit bezlerini sağlıklı tutar.Bunamayı önler.

KALSİT : Ortamdaki negatif enerjiyi temizlemek için kullanılır.İç huzura ulaşmayı sağlar.(Öğrencileri)öğrenme...